Hakkımızda

Eysim Maden

Eysim Madencilik 2013 yılında İzmir’de kurulmuş olup aynı yıl içerisinde Çine / Aydın’daki cevher hazırlama tesisi ile üretime başlamıştır. Eysim şu anda kompoze taş (composite/compound/engineered stone) olmak üzere, seramik, yapı kimyasalları ve arıtma sektörüne hammadde sağlamaktadır.

Eysim granül tesisi, Çine / Aydın’da, Aydın – Muğla karayolu üzerindedir. Ana yola 320 metre cephesi olup, 63.000 m2’lik bir alan üzerine kurulmuştur. 10.000 m2 ‘lik bir hammade stok alanı, 3.000 m2’lik bir kapalı stok alanı ve idari binası mevcuttur.

50 ton/saatlik bir kırma/eleme ünitesi ile 15 ton/saatlik bir granül eleme-paketleme unitesinden oluşmaktadır. Maden ocaklarından gelen hammadde stok alanında stoklanır. Ürün reçetesine göre hammade belirlenen oranlarda kırma tesisinde beslenir.

Diğer Pazarlar

Genel olarak granül üretimi yurt dışna ihraç edilmekte, diğer ürünlerin satışı ise yurt içi pazarına yapılmaktadır. Peyzaj taş ve kumu, golf saha kumu ve plaj kumu olarak ürünlerimiz mevcuttur. Alternatif pazarlarımız:

Çeşitli Camlar

Seramik (Sırlık ve Fritlik)

Çeşitli Porselenler

Yapı Kimyasalları

Su Arıtımı

Peyzaj (Kuvarz plaj kumu dahil)

Elektronik ve Yalıtım

Metalurji

Aşındırıcılar (Abrasif)

Dolgu Malzemeleri

2
Fabrika
1124
Çalışan
834
Memnun Müşteri
100000 Ton
Yıllık Üretim